• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Başarılarımız




2018 - 2019

1. ULUSAL İSTANBUL BİLİM OLİMPİYATLARI

Mehmet Burak Gönül - Altın Madalya
Selma Nur Tosunoğlu - Altın Madalya
İbrahim Halil KaplanGümüş Madalya
Ahmet Kerim Rüzgar - Bronz Madalya
Ayberk Özgür - Bronz Madalya
Orkun Özkasım - Bronz Madalya

4. ULUSAL TALES MATEMATİK YARIŞMASI

Sena Su Ormancı - Altın Madalya

2019 KANGURU MATEMATİK YARIŞMASI


Ahmet Kerim Rüzgar - Altın Madalya
Ömer Said ޞen - Altın Madalya
Murat Erdem Berberoğlu - Altın Madalya
Selma Nur Tosunoğlu - Gümüş Madalya
Sena Su Ormancı - Gümüş Madalya
Sukeyna Yıldız- Gümüş Madalya
Kerem Berru Koç - Bronz Madalya

İSBO 2019 İSTANBUL BİLİM OLİMPİYATLARI

Mehmet Burak Gönül - Altın Madalya
İbrahim Halil Kaplan - Altın Madalya
Ahmet Kerim Rüzgar - Altın Madalya
Orkun Özkasım - Gümüş Madalya
Kerem Berru Koç - Gümüş Madalya
Sena Su Ormancı - Gümüş Madalya
Eyyub Furkan Özer - Bronz Madalya
Selma Nur Tosunoğlu - Bronz Madalya

24. ULUSAL AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ LİSELER ARASI MATEMATİK OLİMPİYATI

Mehmet Burak Gönül - Altın Madalya
Betül Akdaş - Bronz Madalya


ENKA 8. SINIFLAR ARASI MATEMATİK YARIŞMASI

Mehmet Burak Gönül - Altın Madalya


İSBO 2018 İSTANBUL BİLİM OLİMPİYATLARI


Betül Akdaş - 
Altın Madalya
Kaan Üstün - Altın Madalya
Selma Nur Tosunoğlu - Altın Madalya
Orkun Özkasım - Gümüş Madalya
Emir Doğan Özer - Gümüş Madalya
İbrahim Halil Kaplan Bronz Madalya
Mehmet Burak Gönül - Bronz Madalya
Ahmet Kerim Rüzgar  Bronz Madalya
Eren YalçınBronz Madalya
Ertuğrul Aktürk - Bronz Madalya


ACIBADEM OKULLARI 1. MATEMATİK BULUŞMASI

Sena Su Ormancı - 
Altın Madalya
Eren YalçınAltın Madalya
Selma Nur Tosunoğlu - Altın Madalya
Orkun ÖzkasımGümüş Madalya
Ahmet Kerim Rüzgar - Gümüş Madalya
Ömer Said Şen Bronz Madalya
Tunahan Hamza Kurt - Bronz Madalya
Ege Eymen Topal - Bronz Madalya
Kerem Berru Koç - Bronz Madalya

MODERN EĞİTİM KOLEJİ 1. MATH CUP

Sena Su Ormancı - Altın Madalya
Nisa Yazıcı - Altın Madalya
Selma Nur Tosunoğlu - Altın Madalya
İbrahim Halil Kaplan - Altın Madalya
Sukeyna Yıldız - Gümüş Madalya
Ahmet Kerim Rüzgar - Gümüş Madalya
Mehmet Burak Gönül - Gümüş Madalya
Ömer Said Şen - Gümüş Madalya
Eyyub Furkan Özer - Bronz Madalya
Bedir Ali Balkan - Bronz Madalya
Kerem Kayra Acar - Bronz Madalya
Eren Yalçın - Bronz Madalya


14. İMFO İSTANBUL MATEMATİK FEN YARIŞMASI

Selma Nur Tosunoğlu - Altın Madalya
Bedir Ali Balkan - Altın Madalya
Mehmet Burak Gönül - Altın Madalya
İbrahim Halil Kaplan - Altın Madalya
Kerem Kayra Acar - Gümüş Madalya
Ömer Hacıhamzaoğlu - Gümüş Madalya
Ertuğrul Aktürk - Gümüş Madalya
Orkun Özkasım- Gümüş Madalya


İSTEK VAKFI ULUĞBEY MATEMATİK YARIŞMASI

5. Sınıflar - Yıldırım Karakaş Altın Madalya
5. Sınıflar - Mustafa Yusuf İnan Altın Madalya
6. Sınıflar - Ahmet Kerin Rüzgar Altın Madalya
6. Sınıflar - Sukeyna Yıldız Altın Madalya
7. Sınıflar - Umut Kalbişen Altın Madalya
7. Sınıflar - Selma Nur Tosunoğlu Altın Madalya

ÖZEL EGE LİSESİ 21. ULUSAL MATEMATİK YARIŞMASI

6. Sınıflar Türkiye 1. si - Sena Su ORMANCI
6. Sınıflar Türkiye 2. si - Ahmet Kerim RÜZGAR
6. Sınıflar Türkiye 3. sü - Ali Arda ÇAVUŞOĞLU
7. Sınıflar Türkiye 1. si - Selma Nur TOSUNOĞLU
7. Sınıflar Türkiye 2. si - Ömer HACIHAMZAOĞLU

Ayrıca ilçemiz okullarından Borusan Oto Zehra-Nurhan Kocabıyık Ortaokulu ortaokullar kategorisinde Türkiye 1. si, Güngör Tekiner Ortaokulu ise Türkiye 3. sü olmuştur.



TÜBİTAK 23. ULUSAL ORTAOKUL MATEMATİK OLİMPİYATI
2. AŞAMA SINAVI

Türkiye genelinde Matematik alanındaki en başarılı 2080 kişinin katıldığı TÜBİTAK tarafından düzenlenen 23. Ulusal Ortaokul Matematik Olimpiyatı'nda madalya alan 19 kişi arasına giren üç öğrencimiz;

Betül AKDAŞ - Gümüş Madalya
İbrahim Halil KAPLAN - Bronz Madalya
Selma Nur TOSUNOĞLU - Bronz Madalya



2017 - 2018

TÜBİTAK 23. ULUSAL ORTAOKUL MATEMATİK OLİMPİYATI
1. AŞAMA SINAVI

Türkiye genelindeki devlet okulları kategorisinde 837 kişi arasından;

Türkiye 1. si - Betül AKDAŞ (Borusan Oto ZNK Ortaokulu)
Türkiye 2. si - Mehmet Burak GÖNÜL (Borusan Oto ZNK Ortaokulu)
Türkiye 3. sü - Kaan ÜSTÜN (Abdulkadir Uztürk Ortaokulu)
Türkiye 4. sü - İbrahim Halil KAPLAN (Borusan Oto ZNK Ortaokulu)
Türkiye 5. si - Emir Doğan ÖZER (Şehit Beşir Balcıoğlu Ortaokulu)
Türkiye 8. si - Selma Nur Tosunoğlu (Borusan Oto ZNK Ortaokulu)

Öğrencilerimiz, aldıkları sonuçlarla TÜBİTAK yaz kampına ve ikinci aşama sınavına katılmaya hak kazanmışlardır.




SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ ANISINA MATEMATİK YARIŞMASI

Türkiye 1. si, 7. sınıflar 1. si
Mehmet Burak GÖNÜL (Altın Madalya)
Türkiye 2. si, 8. Sınıflar 1. si
Emir Doğan ÖZER (Altın Madalya)
Türkiye 3. sü, 8. Sınıflar 2. si
Betül AKDAŞ (Altın Madalya)
Türkiye 4. sü, 6. Sınıflar 1. si
Selma Nur TOSUNOĞLU (Gümüş Madalya)
Türkiye 5. si, 8. Sınıflar 3. sü
Kaan ÜSTÜN (Gümüş Madalya)
Türkiye 6. sı
Eren SÖYLEMEZ (Gümüş Madalya)
Türkiye 8. si, 6. Sınıflar 2. si
Bedir Ali BALKAN (Bronz Madalya)
6. Sınıflar 3. sü
ÖMER HACIHAMZAOĞLU

Ayrıca Borusan Oto Zehra Nurhan Kocabıyık Ortaokulu 37.92 net ortalamasıyla Türkiye 1. si, Güngör Tekiner Ortaokulu da Türkiye 2. si oldu.

7. İSTANBUL ZEKA OLİMPİYATI

Batuhan OLCAY - Gümüş Madalya
Ahmet Kerim RÜZGAR - Gümüş Madalya
Eyyub Furkan ÖZER - Gümüş Madalya
Erdem YILDIZ - Bronz Madalya
Sidelya Ecrin YALÇIN - Bronz Madalya
Gözde KIRAÇ - Bronz Madalya





13. İSTANBUL MATEMATİK FEN OLİMPİYATI

7. Sınıflar

Mehmet Burak GÖNÜL - Altın Madalya
(7. Sınıflar 1. si)
İbrahim Halil KAPLAN - Altın Madalya
(7. Sınıflar 2. si)
Mustafa Said Abay - Altın Madalya
(7. Sınıflar 3. sü)
Tuana ULUSOY - Bronz Madalya

8. Sınıflar

Kaan ÜSTÜN - Altın Madalya
(8. Sınıflar 1. si)
Eren SÖYLEMEZ - Altın Madalya
(8. Sınıflar 2. si)
Emirhan ÜNLÜTÜRK - Gümüş Madalya
Betül AKDAŞ - Gümüş Madalya
Emir Doğan ÖZER - Gümüş Madalya



ÖZEL EGE LİSESİ 20. ULUSAL MATEMATİK YARIŞMASI

6. Sınıflar Türkiye 1. si - Selma Nur TOSUNOĞLU
7. Sınıflar Türkiye 1. si - Mehmet Burak GÖNÜL
8. Sınıflar Türkiye 2. si - Emir Doğan ÖZER
8. Sınıflar Türkiye 2. si - Eren SÖYLEMEZ

8. sınıf öğrencilerimiz aynı puanı alarak ikinci sırayı paylaşmışlardır. Ayrıca Borusan Oto Zehra Nurhan Kocabıyık Ortaokulu okullar sıralamasında Türkiye 1. si olmuştur.





2016-2017

22. ULUSAL ORTAOKUL MATEMATİK OLİMPİYATLARI

Eren Söylemez
Mehmet Burak Gönül

Devlet okulları arasında Türkiye genelinde ilk 20 öğrenci arasına girerek Aralık ayında Ankara' da düzenlenecek final aşamasına ve TÜBİTAK yaz okuluna katılmaya hak kazandılar.

İSTANBUL GENELİ TEKNOLOJİ TAKIMI SEÇME SINAVI

Selma Nur Tosunoğlu İstanbul 1. si

İSTANBUL ORTAOKUL BİLİM OLİMPİYATLARI


Kaan Üstün   Gümüş Madalya
Betül Akdaş  Gümüş Madalya
Mehmet Burak Gönül Gümüş Madalya
İbrahim Halil Kaplan Gümüş Madalya

ULUSAL TALES MATEMATİK YARIŞMASI


Erdem Toruk                               Altın Madalya

Mehmet Burak Gönül              Gümüş Madalya

Selma Nur Tosunoğlu              Gümüş Madalya

Emir Doğan Özer                       Bronz Madalya

İbrahim Kaplan                          Bronz Madalya

 



ULUSAL KANGURU MATEMATİK YARIŞMASI

Eren Söylemez                           Bronz Madalya

Selma Nur Tosunoğlu               Bronz Madalya




6. ULUSAL ÜNSAL TÜLBENTÇİ MATEMATİK YARIŞMASI



Altın Madalya      Kaan Üstün
Gümüş Madalya  Betül Akdaş
Gümüş Madalya  Eren Söylemez


İSTANBUL 5. SINIFLAR ARASI ZEKA OLİMPİYATI

İbrahim Dinç                  Gümüş Madalya
Bedir Ali Balkan             Bronz Madalya
Eren Yaşa                       Bronz Madalya
Selma Nur Tosunoğlu    Bronz Madalya   




   

İ
MFO İSTANBUL MATEMATİK FEN OLİMPİYATI

Altın Madalya       Emir Doğan Özer - Şehit Beşir Balcıoğlu Ortaokulu
Gümüş Madalya   Baran Doğanay - Güngör Tekiner Ortaokulu
Gümüş Madalya   Emirhan Ünlütürk - Güngör Tekiner Ortaokulu
Gümüş Madalya   Kaan Üstün - Abdulkadir Uztürk Ortaokulu
Bronz Madalya     Betül Akdaş - Borusan Ortaokulu
Bronz Madalya     Serkan Çetinkaya - Borusan Ortaokulu
Bronz Madalya     Eren Söylemez - Güngör Tekiner Ortaokulu





ÖZEL EGE LİSESİ TÜRKİYE GENELİ 19. MATEMATİK YARIŞMASI

7. sınıflar Türkiye 1. Kaan Üstün Altın Madalya (Abdulkadir Uztürk Ortaokulu)
6. sınıflar Türkiye 2. Mehmet Burak Gönül Gümüş Madalya (Borusan Oto Zehra Nurhan Kocabıyık Ortaokulu)
BORUSAN OTO ZEHRA NURHAN KOCABIYIK ORTAOKULU okul sıralamasında Türkiye 2. si olmuştur.

 ege lisesi ödül töreni

AMC 8 - 2016

AMC 8 Achievement Roll Certificate (Başarı Listesi Sertifikası):
Mustafa Said Abay (Şehit Tahsin Gerekli İmam Hatip Ortaokulu)
Mehmet Burak Gönül (Borusan Oto Zehra Nurhan Kocabıyık Ortaokulu)




2015-2016

5. Ulusal Ünsal Tülbentçi Matematik Yarışmasında 6. sınıflar arasında öğrencilerimizden Eren Söylemez Türkiye 1. si  ve Emirhan Ünlütürk Türkiye 2. si olmuştur.
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret71789